Noclegi Malta

wpis w: Malta | 0

Hotel

– baza noclegowa na Malcie, w stosunku do jej wielkości, jest rozbudowana. Hotele jednak mają swoje lata, dlatego dla własnego komfortu i dobrego samopoczucia szukanie proponuję rozpocząć od  4 gwiazdek, warto przy tym posiłkować się ocenami gości. Opcja dla osób, które lubią sobie poleżakować nad basenem, mieć bary i restauracje pod ręką.

Osobiście rezerwowaliśmy Paradise Bay Resort Hotel **** w Cirkewwa. Rezerwacji dokonaliśmy za pomocą strony www.easytobook.com, a tygodniowy pobyt ze śniadaniami (5/10/2015 – 12/10/2015) dla 2 osób wyniósł 1120,zł. Przy wyborze sea view w tym hotelu musimy liczyć się z tym, że obok znajduje się droga, która prowadzi na przystań promową łączącą Maltę i Gozo – wbrew pozorom mocno uczęszczana.

Prywatne apartamenty

– świetny sposób na znalezienie sobie niezwykłego miejsca na pobyt. Na Malcie w przystępnej cenie znaleźć możemy apartamenty, z których widoku zazdrościć nam będą goście najdroższych hoteli. Opcja dla osób, które cenią sobie prywatność i nie przeszkadza im własnoręczne przygotowywanie posiłków.

Przykład, z którego sami korzystaliśmy Penthouse with SEAVIEW huge Balcony. Cena za nocleg ok. 200 zł przy 2 sypialniach (dla 4 osób), salonie z kuchnią, dużym tarasie, elastycznych godzinach przyjazdu i wyjazdu oraz widoku, którego piękna zdjęcia nie oddają.

Zostaw Komentarz