Noclegi Portugalia

wpis w: Portugalia | 2

Cena hoteli nawet w takich miastach jak Porto czy Lizbona nie jest wygórowana, warto jednak zastanowić się czy pokój hotelowy zaspokoi nasze potrzeby, ponieważ ceny hoteli z wyżywieniem są już dużo wyższe, a jeśli nie mamy kuchni to ciepłe posiłki trzeba jeść na mieście.

Z pośród ofert noclegowych dostępnych w sieci najtańsze, a przy tym najatrakcyjniejsze noclegi udało się nam znaleźć na stronie www.airbnb.pl.  Przykładowe, zarazem polecane przez mnie noclegi w Portugalii:

– Lizbona : prywatny pokój  https://www.airbnb.pl/rooms/854905

– Albuferia : apartament https://www.airbnb.pl/rooms/467713

Wskazówki:

Jeśli ktoś wybiera się na kilka dni do Porto czy Lizbony warto zastanowić się nad wynajęciem pokoju w prywatnym mieszkaniu. Ludzie w Portugalii są bardzo uprzejmi, więc jeśli mamy w mieszkaniu spędzać tylko noce, to czyjaś obecność w żaden sposób nie powinna nam  przeszkadzać. Przy tej opcji łatwo można znaleźć coś taniego blisko centrum, a przy tym mamy również dostęp do kuchni.

Przy długim wyjeździe, gdy panujemy kilka dni przeznaczyć tylko na wypoczynek warto dołożyć parę groszy i wynająć cały miejsce. W końcu jeśli chcemy poddać się całkowitej relaksacji, to po co mamy krępować się obecnością osoby trzeciej. Jeśli dodać do tego piękny widok i dobrą lokalizację, otrzymamy niezapomniane chwile – warte dużo więcej niż zainwestowane pieniądze.

2 Odpowiedzi

  1. Wow, stunning website. Thnx …

  2. You’re an extremely valuable website; could not make it without ya!

Zostaw Komentarz